Rzeszów, ul. Krakowska 36
+48 794 960 639
biuro@fithouserzeszow.pl

AKTUALNOŚCI

Piątek 8 luty 2019 – jednorazowe zmiany w grafiku

W piątek wyjątkowo, zmienimy rozkład dnia: PILATES W CIĄŻY – zajęcia jednorazowo odbędą się o 11:00 PILATES 16:46 i ZDROWY KRĘGOSŁUP 18:00 – jednorazowo zostają odwołane. Te zmiany są spowodowane moim wyjazdem. Przepraszamy za niedogodności.

19 stycznia – studio Fithouse będzie zamknięte.

Moje drogie, 19 stycznia (sobota) w przedszkolu u mojego dziecka są Jasełka połączone z Dniem Babci i Dziadzia – duże wydarzenie dla nas jako rodziców, dlatego Fithouse w ten dzień będzie zamknięty abyśmy mogli uczestniczyć w tych uroczystościach.

Godziny otwarcia – Święta i Nowy Rok 2018

Zbliżają się Święta jak wszyscy, również my czekamy na chwilę oddechu i słodkiego lenistwa. Poniżej zamieszczamy godziny otwarcia: 24 – 26 GRUDNIA – NIECZYNNE 27 – 29 GRUDNIA – OTWARTE JAK ZAWSZE (prosimy potwierdzić obecność na zajęciach grupowych) 31GRUDNIA -01 STYCZNIA – NIECZYNNE Życzymy wszystkim miłego wypoczynku w gronie rodziny i przyjaciół. WESOŁYCH ŚWIĄT!  

Środa 12 grudnia – wzmacnianie po porodzie

W dniu 12 grudnia – środa, nie odbędą się zajęcia “wzmacnianie po porodzie” o 17:00. Przepraszamy za niedogodności i zapraszam w sobotę na 9:30. Miłego dnia 🙂

PONIEDZIAŁEK 12 LISTOPADA

Drodzy Fithouseowcy, w poniedziałek 12 listopada FITHOUSE jest czynny jak zawsze. Prosimy o potwierdzenie obecności na zajęciach.

Wszystkich Świętych – godziny otwarcia

W dniu 1 listopada Fithouse jest zamknięty. Zapraszamy na zajęcia w piątek – prosimy o potwierdzenie obecności. Przypominamy, że w piątek (2 listopada) nie ma zajęć o 9:30.

26 października – jednorazowo odwołane poranne zajęcia.

W związku z moją nieobecnością, w piątek 26 października, jednorazowo, zostały odwołane zajęcia “Pilates Seniora” i “Pilates w ciąży”. Przepraszamy za niedogodności.  

Zmiany w grafiku

Moi drodzy, w tym tygodniu: dochodzi nowa godzina w piątek – 12:00 Pilates w ciąży. we wtorki o 17:00 mamy teraz zajęcia PILATES (poziom początkujący) w środy o 17:00 WZMACNIANIE PO PORODZIE – serdecznie zapraszam nie tylko panie tuż po porodzie, ale również ponie, które mają problemy z dnem miednicy, ponieważ tutaj z reguły musimy…
Przeczytaj więcej

Podsumowanie tygodnia.

Oj co to był za tydzień – ostatni wakacyjny, a wasze chęci do ćwiczeń wydają się rosnąć. Jest cudowna pogoda, która przyniosła nam lekką ulgę od letnich upałów i dopiero teraz chce się żyć. Sporo pań w ciąży szczęśliwie urodziło w sierpniu swoje maluszki, jednak nasza grupa ciążowa wydaje się płynnie wymieniać. Serdecznie witamy nowe…
Przeczytaj więcej

URLOP!

W dniach 15-19 sierpnia klub będzie nieczynny – jesteśmy na krótkim urlopie.